We want to offer highest-quality impregnating and care products. We also conduct extensive research on new environmentally friendly and particularly effective

GREEN GUARD WASH-IN

100 ml, 250 ml

Impregnační prací lázeň Fibertec Green Guard Wash-in je velmi šetrná k životnímu prostředí. Impregnace je založena na bázi Polyuretanu a je kompletně biologicky odbouratelná. Green guard vytváří vodoodolnou vrstvu na všech funkčních materiálech jako je Gore-Tex a dalších syntetických textiliích.

Green guard Wash-In

  • Nesnižuje prodyšnost a nemění barvu materiálu
  • Ja založen na vodní bázi
  • Neobsahuje žádná rozpouštědla
  • Neobsahuje Fluorocarbon
  • Je bezezbytku biologicky odbouratelný

Pokyny k použití:

Před použitím lahvičku protřepejte. Pro zajištění nejvyšší funkčnosti, doporučujeme oblečení nejdříve vyprat v pracím prostředku Fibertec Pro Wash, a potom aplikovat vodní lázeň Green Guard. Pro jeden při jednom cyklu je možné impregnovat maximálně 1kg suchého oblečení. Použijte 50ml přípravku a oblečení vyperte na šetrný program. Green guard wash-in lze aplikovat i při ručním praní. Nalijte 50ml impregnačního přípravku do vlažné vody, nechte oblečení ve vodní lázni chvíli nasáknout. Přebytečnou tekutinu z oděvu lehce vymačkejte, pak oblečení pověšte a nechte zbytek vody vykapat. Aby byla impregnace efektivní je nutné provést její tepelnou aktivaci. Aktivaci teplem lze dosáhnout dvěma způsoby, prvním je použití sušičky (30 minut, při běžné teplotě). Druhým způsobem je aktivace impregnace žehličkou, nastavenou na nejjemnější stupeň (hedvábí, syntetika). Tento postup můžete aplikovat na mokré i suché oblečení. Mezi žehličku a oděv není nutné vlákat žádnou další textilii. Buďte opatrní, ať nepoškodíte žehličku o zipy, či kovové komponenty.